WBS P2/150.1-160 umyvadlová
WBS P2/150.1-160 umyvadlová
Kód výrobku: BAT0010650
Značka: SENZOR
ks
Termín upřesníme
Předstěnová umyvadlová baterie s termostatickým nastavováním teploty. Rozteč připojení 150 mm s výtokem l=150 mm. Dodáváno s etážkami a krytkami. Provedení chrom. Napájení baterií 6V Li (baterie není součástí - zdroj bateriový 6V Li,typ CR P2)
Více
Popis produktu
Předstěnová umyvadlová baterie s termostatickým nastavováním teploty. Rozteč připojení 150 mm s výtokem l=150 mm. Dodáváno s etážkami a krytkami. Provedení chrom. Napájení baterií 6V Li (baterie není součástí - zdroj bateriový 6V Li,typ CR P2). Ramínko 160 mm.
Charakteristika
  • předstěnová termostatická armatura
  • vysoká hygiena
  • úspora vody a energie
  • komfort obsluhy
  • jednoduchá montáž
  • hygienické proplachování
  • nastavení parametrů dálkovým ovladačem
  • oboustranná komunikace s DO–5.1
Popis činnosti:
Zvláštnosti
  • robustní mosazné chromované těleso
  • otočný výtok l ~160 mm, vhodný i pro dvojdřezy
  • rozteč přípojky 150 mm
  • hygienické proplachování aktivovatelný od 0–108 hod.
  • trvání proplachu je nastavitelné od 5–180 sek.
  • přednastavené na 72 hod. a 30 sek.
  • možnost aktivace termické dezinfekce
  • možnost aktivace režimu termické dezinfekce
Specifikační body
  • dosah: cca 5 cm
  • napájení baterie: 6 V Li, CR–P2, 6 V DC
  • živ. baterie: cca 2 rok při 6000 cyklech/měs.
  • max. teplota vody: 70 °C/ 80 °C – 10 min. pri termické dezinfekci
  • tlak vody: 0,05–1,0 MPa
  • rozteč připojení: 150 mm