WBS P2/150.1-200 umyvadlová
WBS P2/150.1-200 umyvadlová
Kód výrobku: BAT0010694
Značka: SENZOR
ks
Termín upřesníme
Předstěnová umyvadlová baterie s termostatickým nastavováním teploty. Rozteč připojení 150 mm s výtokem l=200 mm. Dodáváno s etážkami a krytkami. Provedení chrom. Napájení baterií 6V Li (baterie není součástí - zdroj bateriový 6V Li,typ CR P2)
Více
Popis produktu
Předstěnová umyvadlová baterie s termostatickým nastavováním teploty. Rozteč připojení 150 mm s výtokem l=200 mm. Dodáváno s etážkami a krytkami. Provedení chrom. Napájení baterií 6V Li (baterie není součástí - zdroj bateriový 6V Li,typ CR P2). Ramínko 200 mm.
Charakteristika
  • předstěnová termostatická armatura
  • vysoká hygiena
  • úspora vody a energie
  • komfort obsluhy
  • jednoduchá montáž
  • hygienické proplachování
  • nastavení parametrů dálkovým ovladačem
  • oboustranná komunikace s DO–5.1
Popis činnosti:
Zvláštnosti
  • robustní mosazné chromované těleso
  • otočný výtok l ~200 mm, vhodný i pro dvojdřezy
  • rozteč přípojky 150 mm