Sifon pro dvoudžez DN50/DN40 s přípojkou T-724
Kód výrobku: PLA0150074
Značka: SLOVARM
ks
Skladem > 5 ks
Přípojka na pračku/myčku, průměr nerezové mřížky 70 mm, odtok 50 mm. Cena vč. zátek a redukce 50/40.
Více
Popis produktu
S přípojkou na pračku/myčku. Průměr vývodu odpadu pro připojení odpadové trubky: 50 mm nebo 40 mm s použitím dodané redukce. Spolehlivý způsob utěsnění spojů.
Specifikační body
  • Průtok: 0,9 l/s
  • Teplotní odolnost: 95°C
  • Typ dřezu: Dvojdřez
  • Typ přepadu: Bez přepadu
  • Materiál: PP
  • Materiál mřížky: Nerezová ocel
  • Průměr mřížky: 70 mm