Sifon dřezový DN50/DN40 T-705
Sifon dřezový DN50/DN40 T-705
Kód výrobku: PLA0150061
Značka: SLOVARM
ks
Skladem > 5 ks
Nerezová mřížka průměr 70 mm, odtok 40 nebo 50 mm (součásti je redukce). Cena vč. zátky a pryžové redukce 50/40.
Více
Popis produktu
Průměr vývodu odpadu pro připojení odpadní trubky: 50 mm nebo 40 mm s použitím dodané redukce. Spolehlivý způsob utěsnění spojů.
Specifikační body
  • Teplotní odolnost: 95°C
  • Typ dřezu: Jednodřez
  • Typ přepadu: Bez přepadu
  • Materiál: PP
  • Materiál mřížky: Nerezová ocel
  • Průměr mřížky: 70 mm