LITEX90C sprchová vanička čtvercová
Kód výrobku: OST0182768
Značka: LANSANIT
ks
Skladem 2 ks
LITEX90C 900 x 900 mm - Sprchová vanička z litého mramoru - ručně vyráběná z umělého kamene. Vhodná pro všechny typy instalací do sprchových koutů. Nožky k vaničkám jsou dodávané zvlášť. barva : bílá materiál : litý mramor rozměr : 900 x 900 mm výška : 35 mm odtok průměr 90 mm nosnost 300 kg popis: prodloužená záruka na 10 let ručně vyrobeno z umělého kamene – litý mramor vhodné pro všechny varianty montáže – na podezdění, na nožky, přímo na dlažbu odtok průměr 90 mm ochranná vrstva gelcoat zvýšená nosnost vaničky 300 kg
Více
Popis produktu