600/1800/R,0 chrom
600/1800/R,0 chrom
Kód výrobku: TOP0111865
Značka: NOVASERVIS
ks
Termín upřesníme
Otopné těleso - rovné chrom - rozměr 600 x 1800 mm - průměr trubek 22 mm - stojiny D - profil 30 x 40 mm - součástí tělesa je zátka, zátka s odvzdušněním a 4ks montážních úchytů - provedení rovné-chrom
Více
Popis produktu
Způsoby zapojení
Spodní Zapojení spodní
Horní-spodní Zapojení horní-spodní
Elektrické Zapojení elektrické
Specifikační body
Provedení: rovné-chrom
Záruka: 5 let
Doporučený příkon el.tělesa: 400 W